Actueel weer Zuidland
Laatste update: 2026-04-25 om 12:01 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit WZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1021.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 16.1 km/u om 11:41 u |
| Minimum temp. | 2.3 °C om 04:16 u |
| Maximum temp. | 11.1 °C om 11:58 u |
| Windchill | 10.9 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 8.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.0 % |
| Zonnestraling | 629.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 691.0 W/m2 om 11:25 u |
| UV index | 2.3 |
| Max. UV index | 2.3 om 11:54 u |
| Zon op | 06:26 u |
| Zon onder | 20:57 u |